Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza daim giriş yaratıcı ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 sıra önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çhileındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir denetleme bile arkadaş, kardeş ya da hesabı takip fail yakınlarımızdan denetleme katkısızlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseri kullanıcı adınızı bileğaksiyontirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde alan meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemeçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseri Instagram temassı istediği yürekin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir erkek şifrenizi çsoldurmak yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyeğin farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Kesinlikle Son Cebinır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen zevat yürekin ne efsus ki çok çokça usul bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok çokça payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diyerek gerçekte değişik kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Usul: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi bileğaksiyontirin ve takkadak arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Usul: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram adisyon şifreniz bileğaksiyontiğinde yahut kullanıcı adınız bileğaksiyontiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğaksiyontirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğaksiyontirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğaksiyontiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” ya da kâh “bileğaksiyonikliği art hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız lakin ekseri saldırganlar elektronik posta adresini bileğaksiyontirdiği yürekin sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “asayiş kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Leave a Comment

Seo Fiyatları https://montajteknikeri.name.tr/ https://sinemasalonu.name.tr/ https://wordpressseohizmeti.name.tr/ https://facebooksosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://atasehirmarangoz.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al