Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, dünya üzerinde belli alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıhun bir Bilgi Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıhun en makro oranda ilaç derunerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu makro adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği meydanı bakmak talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanın bilim nişanarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek artırma çallıkışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle sürdürmek istemeyen kellearı demeında ülkesini durmadan özümleme fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent kellevuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı kellevurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında çıktı sahici bir mahir olmasıyla beraberinde kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda makro bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün sürülen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise el ortada en çok patent kellevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Kayırıcıı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çallıkışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç eksik etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sebebiyle dobra ustalıklere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meallar elde etse da asla çallıkışmalarından vazgeçmemiş durmadan olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde tamamlanmak üzere terapi yuğrunda vüruttirdiği daşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine makro bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese bile temelı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek uçlanmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan sinerjilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece bilinen şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuştur. Hiçbir kötü (taraf ağırlık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e yakın ülkede müsaadeı alınmıştır. Tam çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birbir hayli şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesul reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reisıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Yaversıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca daşkenin birlikte insanoğluna yarayacak ustalıkler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta tarafıkların geçmesi derunin belli bir mevsimı beklesek da birtakımları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile derunerisinden emeksiz bir şekilde terapi edebilmek derunin bu kullanılıyor. Hassaten cinsel ustalıklev bozukluğunu da terapi eylemek derunin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış ode karşı mukavim ve sinerjilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent kellevurularının 2000 adetine yakının doğru sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı ustalıkleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her mevsim kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun süreli kapanmalara ve içtimai hayattan ırak zaruri ev bark istirahatlarine verilen mütebaki dünya toplumlarında birbir hayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü beyan fail Spektral Holding Idare Müesses Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına kuruluşlabilecek en mevsuk katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine makro miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da makro vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu midiğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde mahal meydan sair fen adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok makro bir oranda farmasötik daneşeli patentinin doğru sahibi olması ve kellevurusunu ilk karşılayıcı şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın ana amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni meydanında çallıkışmalarını durmadan kocaleterek durmadan faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbir hayli misil Türkiye Yılın Bilgi Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde bileğil emlak dışında kısaca kürevi anlamda da birbir hayli ödülleri alarak bulduğu farklı çareların içinlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile beraberinde dobra ustalıklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı ustalıke yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birbir hayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çallıkışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda mahal meydan bir altın sahası ile beraberinde kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğustalıkikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun mıhlı kıymet yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a tabi metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak ustalıktiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere dü endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada görüşlerine mahal maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye makro munzam kıymet mizan potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise tabii gereç kuruluşsındaki açıkluklar sebebiyle yüksek derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt en planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine şayan rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal meydan detaylara gereğince başkaca, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Comment

Seo Fiyatları https://montajteknikeri.name.tr/ https://sinemasalonu.name.tr/ https://wordpressseohizmeti.name.tr/ https://facebooksosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://atasehirmarangoz.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al